Početna » FUDBALERI MORAVE IZ VELIKE PLANE PORAŽENI POSLE VOĐSTVA OD 2:0: IZ KECA U DVOJKU!!

od Bojan Zivkovic

Od gotovog veresija. To bi se moglo reći za tim trenera Zdenka Mufa.

Fudbaleri Morave su pretrpeli poraz u 12. kolu Podunavsko-šumadijske zone. Vodili su sa 2:0, ali se potvrdilo da je to „najopasniji“ rezultat u fudbalu

Na stadionu u Velikoj Plani Morava je poražena od Sloge iz Batočine rezultatom 3:2.

Burna utakmica, koja će se još prepričavati, Što bi kladioničari rekli: iz keca u dvojku. Uzbuđenja, efektni golovi, sudijske nepravde na štetu domaćih…

Morava je odlično otvorila meč i povela sa 2:0, golovima Ivana Obradovića u 27. i Stefana Radića u 34. minutu. Batočinci su smanjili preko Veselinovića u 42.minutu, da bi u finišu sa dva pogotka Životića u 74. i Krakića u 90. minutu stigli do tri boda.

Poslovično mirnan i korektan, veliki profesionalac trener Morave Zdenko Muf, je dobio žuti karton, zbog protesta kod sudija, što je pokazatelj da nije sve bilo fer na ovom meču i da su Planjani bili u podređenom položaju.

Nakon ovog kola Morava je osma na tabeli sa 15 bodova. U narednom kolu gostovaće u Rabrovu.