Početna » PODUNAVSKA OKRUŽNA LIGA: KUSAČANI SLAVILI NA KOLONIJI, POBEDA POBEDILA!

PODUNAVSKA OKRUŽNA LIGA: KUSAČANI SLAVILI NA KOLONIJI, POBEDA POBEDILA!

od Bojan Zivkovic

Prvomajski fudbal u Podunavskoj okružnoj ligi doneo je dosta uzbuđenja. Posebno na stadionu na Koloniji, gde je viđeno šest golova.

Fudbaleri Železničara iz Kusatka pobedili su domaći Radnik rezultatom 4:2, u veoma sadržajnoj utakmici.

Kusačani su bolje otvorili meč i poveli golom mladog Ognjena Jelenića u 27. minutu. Do kraja poluvremena usledila su dva penala, po jedan na obe strane.

Prvo je sa bele tačke poravnao Miloš Radovanović u 32. minitu, da bi šest minuta kasnije sa 11 metara precizan bio i Kusačanin Jovan Vićić.

Železničar stiže do dva gola prednosti, pogotkom najboljeg strelca Lazara Đurića u 70. minutu. Kolonijaši se vraćaju u igru preko Ivana Đukića četiri minuta kasnije.

Konačnih 2:4 postavlja još jednom Lazar Đurić, u samom finišu, u 88. minutu utakmice.

U Goloboku je Pobeda pobedila. I to u pravoj  goleadi protiv Rakinčana (6:3).

Gosti su vodili, pa je usledilo 4 gola domaćih i jedan gostiju do poluvremena. Potom, novi gol Omladinca i do kraja dva u njihovoj mreži.

Strelci za Golopčane su bili Aleksandar Đurđević dva gola, a po jedan su dali Filip Jovanović, Miloš Marković, Mihajlo Đorđević i Nemanja Milosavljević.

Jasenica 2017 sutra dočekuje Mladost iz Novog Sela (16.30).