Početna » PODUNAVSKA OKRUŽNA LIGA: PREOKRET ZA POBEDU JASENICE, UBEDLJIV PORAZ RADNIKA

PODUNAVSKA OKRUŽNA LIGA: PREOKRET ZA POBEDU JASENICE, UBEDLJIV PORAZ RADNIKA

od Bojan Zivkovic

Danas su odigrane prve dve utakmice 25. kola Podunavske okružne fudbalske lige, u kojima su nastupili klubovi iz Smederevske Palanke.

Na Gradskom stadionu fudbaleri Jasenice 2017 su ostvarili novu pobedu, posle preokreta. Pobedili su veoma dobru ekipu Osipaonce rezultatom 2:1.

Gosti su poveili u Nemanje Simića u 28. minutu, ali su u nastavku palanački napadači postigli dva pogotka.

Najpre je Marko Petronijević u 53. minutu izjednačio, a trijumf Jasenici donosi Aleksandar Đorđević u 69. minutu.

Radnik sa Kolonije je ubedljivo poražen u Suvodolu, gde Crvena zvezda golovima Karića, Živanovića dva, Petrovića i Dimitrijevića zaslužila tri nova boda.