Početna » PODUNAVSKA OKRUŽNA LIGA: RADNIK I POBEDA DO VAŽNIH TRIJUMFA ZA OPSTANAK!

PODUNAVSKA OKRUŽNA LIGA: RADNIK I POBEDA DO VAŽNIH TRIJUMFA ZA OPSTANAK!

od Bojan Zivkovic

Izuzetno važne pobede, u borbi za opstanak, ostvarili su fudbaleri Radnika sa Kolonije i Pobede iz Goloboka u 28. kolu Podunavske okružne lige.

Radnik je svojoj Koloniji pobedio direktnog konkurenta ekipu Lunjevca sa 3:1. Strelci za Palančane bili su Miloš Radovanović, Jasmin Brkić i Nemanja Zlatković. Domaći su već u 26. minutu imali tri gola prednosti.

Zlatne bodove osvojila je i Pobeda u Goloboku, savladavši vrlo dobru ekipu Crvene zvezde iz Suvodola sa 3:2. Trijumf Pobedi i slavlje doneo je Marko Filipović u 90+5. minutu. Prethodno su golove za golobački tim dali Marko Pavlović i Aleksandar Đurđević.

Palanačka Jasenica 2017 poražena je na gostovanju u Ralji od domaćeg Borca sa 2:1. Pogodak za goste postigao je veteran Bojan Ilić.

Kusadački Železničar je ubedljivo poražen u Saraorcima. Domaći SASK je pobedio sa 5:0, ali Kusačanima ovaj poraz ne remeti plasman u sredini tabele.