Početna » SRPSKA LIGA ZAPAD: FUDBALERI OFK MIHAJLOVCA PORAŽENI OD LIDERA FAPA-a!

SRPSKA LIGA ZAPAD: FUDBALERI OFK MIHAJLOVCA PORAŽENI OD LIDERA FAPA-a!

od Bojan Zivkovic

FAP iz Priboja je bio prejak rival za fudbalere OFK Mihajlovca, da bi danas napravili iznenađenje i na svom stadionu pobedili lidera na tabeli i glavnog kandidata za Prvu ligu Srbije.

Ipak, pružili su dobar otpor i u 13. kolu Srpske lige Zapad gost iz Priboja je triijmfovao u Mihajlovcu rezultatom 3:1.

FAP je stigao do dva gola prednosti, pogocima sjajnog Veljka Plazinića u 27. i 34. minutu. Nadu domaćinu vratio je golom Vuk Miladinović u 68. minutu, da bi pobedu Pribojaca potvrdio Miroslav Marković u 76. minuta.

Inače, u derbiju kola Borac je u Čačku pobedio Loznicu, za koju je igrao Palančanin Igor Vićentijević, sa 4:1.

Na tabeli FAP vodi sa 35 bodova, Borac ima bod manje, dok je OFK Mihajlovac pretposlednji sa 9 bodova.