Početna » PETROVDANSKI TURNIR U TOPOLI: BERRY QUEEN ZAUSTAVIO ČAČANE!

PETROVDANSKI TURNIR U TOPOLI: BERRY QUEEN ZAUSTAVIO ČAČANE!

od Bojan Zivkovic

Odlične utakmice viđene su nedeljne večeri na Petrovdanskom turniru u topli. Kvalitetne ekipe i dosta uzbuđenja.

Najpre je ekipa Kolrada iz Gornjeg Milanovca savladala Palanku, predvođenu Markom Petronijevićem i Lazarom Petrovićem.

Rezultat od 5:0 je možda previsok, jer su se zahvaljući golmanu Milanu Radojkoviću Palančani držali u egalu do uvodnih minuta drugog poluvremena.

Zatim, duel večeri i komšija. Pomenuti milanovački Kolorado sa izvrsnom ekipom S Line iz Čačka. Čačani su bili za nijansu bolji i konkrettniji i trijumfovali sa 2:0.

U trećem meču ekipa iz Čačka naišla je na tvrd orah i veoma dobru i motivisanu mladu ekipu Berry Queen iz Belosavaca.

Rezultat je glasio 2:2, a Bery Queen s pravom nosi epitet najprijatnijeg iznenađenja dosadašnjeg toka turnira.