Početna » PRVA POBEDA RUKOMETAŠA MORAVE: ŠEST GOLOVA UROŠA PAVLOVIĆA!

PRVA POBEDA RUKOMETAŠA MORAVE: ŠEST GOLOVA UROŠA PAVLOVIĆA!

od Bojan Zivkovic

Osetili su slast pobede rukometaši Morave iz Velike Plane, u sedmoj utakmici sezone Super B lige Srbije. Na parketu hale TSC Velika Plana ubedljivo su porazili ekipu Priboja rezultatom 39:32.

Bila je to vrlo zrela igra, izabranika palanačkog trenera Aleksandra Kabića, u kojoj su svih 60 minuta kontrolisali rezultat i bili u prednosti (15:10 na poluvremenu).

Partiju sezone pružio mladi as iz Smederevske Palanke Uroš Pavlović, koji je postigao 6 golova i bio vrlo raspoložen.

Drugi Palančanin Lazar Pavlović je bio izuzetno koristan, posebno u defanzivi, a u rosteru su bili i najmlađi, ex Lavići 026, Mario Miljković i Bogdan Dragićević.

Inače, za igrača utakmice (MVP) proglašen je Moravin rukometaš Branislav Radenović sa 7 golova, a uz njega i pomentog Uroša Pavlovića sa 6, najefikasniji su bili Milan Đukić, takođe, sa 6 golova i kapiten Lazar Lazović sa 5 pogodaka.