Početna » POBEDA RUKOMETAŠA PLANJANSKE MORAVE U DERBIJU PRVE LIGE-ISTOK!

POBEDA RUKOMETAŠA PLANJANSKE MORAVE U DERBIJU PRVE LIGE-ISTOK!

od Bojan Zivkovic

Nastavili su rukometaši Morave iz Velike Plane seriju pobeda u nastavku sezone Prve rukometne lige- Istok.

U sjajnom ambijentu hale TSC Velika Plana, u derbiju 17. kola, pobedili ekipu Zaječara, dosadašnjeg lidera na tabeli rezultatom 29:26, poluvreme 16:12.

U veoma kvalitetnoj utakmici za najboljeg igrača na meču proglašen je golman Morave Marko Krsti,ć koji je bio nerešiva enigma za igarče Zaječara.

Zaslužni za pobedu bili su i Lazović 10 sa golova, , Jevtović  sa 5, Antić, Kostovski, Džokić, i  Tasić so po 3, Stojiljković sa 2 pogotka.

Rukometaši Morave su na tabeli treći sa  27 bodova (13 pobeda, jednim remijem i dva poraza), ali i utakmicom manje u odnosu na prvoplasiranu Slogu iz Petrovca na Mlavi, koja je sakupila 29 bodova