Početna » IVANA KATANIĆ SA LONDON LAJONSOM DO NOVE POBEDE U EVROKUPU!

IVANA KATANIĆ SA LONDON LAJONSOM DO NOVE POBEDE U EVROKUPU!

od Bojan Zivkovic

Košarkašice london Lajonsa sjajno su startovale u FIBA Evropkupu. Zabeležile su i drugi trijumf u grupnoj fazi i to još jednom na gostujućem terenu.

Nakon pobede u Portugalu, tim Palančanke i reprezentativke Srbije Ivane Katanić, bio je siguran i u Belgiji. Savladan je domaći sastav Kastors Bren L „Ale rezultatom 87:76.

To je bio Ivanin povratak u Belgiju, jer je pre dve sezone nastupala u Mehelenu, a ona je na ovoj utakmici u igri provela 16 minuta.

Postigla je 3 poena (3/1 šut za dva, 2/1 slobodna bacanja, imala je 1 skok i 1 asistenciju, uz odličnu igru u odbrani.

Palanačka košarkašica se polako uklapa u sistem igre prvaka Velike Britanije, rezultati su dobri i siguno će biti važan adut u nastavku sezone.